Archiwum kategorii: WÓZKI INWALIDZKIE

Wózki inwalidzkie znajdują zastosowanie wśród osób niepełnosprawnych ruchowo. Zapewniają swobodne przemieszczanie się z miejsca na miejsce i tym samym podnoszą komfort i jakość życia osób niepełnosprawnych. Oferowane przez nas wózki inwalidzkie ułatwiają codzienne życie i umożliwiają aktywne uczestniczenie w życiu codziennym.

Wózek do przewozu w pozycji siedzącej-inwalidzki D200

Po zapoznaniu się z naszymi cenami, z pewnością wybierzecie Państwo coś dla siebie.
Jest to wózek inwalidzki o mocnej budowie i przykładnej jakości wykonania. Wyrób pokonuje w swojej klasie pozostałe wyroby. Wybierając ten wózek nie trzeba martwić się o to że nie wytrzyma nawet ciężkich warunków.

Wózek zbudowany jest z aluminium . D200 Został wyprodukowany tak aby gwarantować maksymalną wytrzymałość, wielką wygodęorazoptymalną ilość parametrów którą ustawiamy pod wybranego użytkownika. Wózek wyposażony w koła tylne wypinane na szybkozłączki , wyciągane oparcie nóg , wyciągane i odchylane podłokietniki za oparcie. A wszystko po to żeby wózek zajmował jak najmniej miejsca oraz można go było przewozić na siedzeniach tylnik w aucie. Oś kółka tylnego osadzona w bloku aluminiowym , który umożliwia zmianę środka ciężkości i np. dopasować dla osoby niepełnosprawnej.
Budowa wózka w całości wyprodukowana z aluminium. Waga całego wózka również z kołami i podłokietnikami i podnóżkami zaczyna się od 14,3 kg. Standardowe koła 15,3 kilogramów.
Udźwig wózka 130 kg
Parametry Techniczne:

kółka tylne w bloku aluminiowym na szybkozłączce z odblaskami,
możliwośćregulacji wysokości siedziska od podłoża,
możliwośćregulacji wysokości podparcia pod łokieć,
opcjazmiany kąta płyty podnóżka,
możliwośćdostosowania wózka dla osób po amputacji kończyn,
odporny na korozję –wykonany z aluminium.
podnóżki ściągane i odchylane na zewnątrz i do wewnątrz.
podłokietniki odchylane za oparcie i wyciągane.

Sprawdź ofertę

Wózek do przewozu w pozycji siedzącej-inwalidzki 28

Tylko idealne produkty w świetnych cenach.
Wózek inwalidzki który przedstawiamy jest w stanie się pochwalić trwałością oraz uniwersalnością wybijającą go na aktualnym rynku. Szukając tego typu produktu trzeba kierować się nade wszystko jakością a także {trwałościąwytrzymałością a te gwarantujemy z najwyższej półki. Kupując u nas wózek inwalidzki otrzymujecie Państwo pewność najwyższej jakości.

Wózek o mocnej budowie na podwójnym krzyżaku.  Dedykowany dla osób o ciężkości do 150 kg. WażneGdy osoba ma ciężkość powyżej 100 kg , powinno zamówić się wózek z kołami bezdętkowymi. Natomiast jeżeli osoba niepełnosprawna waży więcej niż 120 kgdodatkowo powinno się zakupićtapicerki ortopedycznej L14L15. Siedzisko i oparcie tapicerowane na podstawie drewna, które gwarantują odpowiednią wytrzymałość a dodatkowo gwarantują prawidłową stabilizację.
ŁATWE SKŁADANIE I ROZKŁADANIE –Składanie jest łatwe dzięki zastosowaniu podwójnego krzyżaka.
KOMFORT USTAWIANIA –  Ruchoma wysokość i odchylenia podnóżków. Podłokietniki nachylaneiwyciągane. Możliwość instalacji mechanizmu napędowego dla osób z niedowładem jednostronnym.
PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO – Dla zabezpieczenia związanego ze stabilnością wózka zamontowano stalową obudowę. Można zakupićza dodatkową dopłatą opcję systemu antywywrotnego. Konstrukcję uzupełnia trwała nylonowa tapicerka.
PORZĄDNE WYKONANIE –  Stosunkowo niedużo ważąca konstrukcja o ciężkości 150 kilogramów–wyposażona w stalową ramę oraz nylonową tapicerkę.
Poznaj cenę

Wózek inwalidzki 708D

Wiemy że każdy kupujący szuka najlepszej jakości w najlepszych cenach, dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw.
Nasze wózki inwalidzkie cechują się jedną z najlepszych na rynku wytrzymałości. Zdajemy sobie sprawę że tego typu sprzęt powinien być niezawodny, toteż dokładamy wszelkich starań by każdy klient był usatysfakcjonowany. Nie warto wybierać kota w worku, postaw na nasz wózek inwalidzki.
Wózek inwalidzki , wyprodukowany ze stali precyzyjnej. Konstrukcja modułowa konfigurowalna. Wiele opcji dodatkowych umożliwia połączenie do prawie wszystkich oczekiwań indywidualnych użytkownika.
Bardzo skuteczne hamulce wsparte na systemie sprężynowym. Nie ważne czy maszdużo siły w rękach czy mało , blokada hamulca oraz odblokowanie hamulca nie sprawia już trudności.
Parametry techniczne:
szerokość siedziska: 39, 42, 44, 46, 48 cm
koła na szybkozłączach,
koła tylne, pompowane: 24″,
rama krzyżakowa ze stali precyzyjnej
podnóżki odchylane i wyjmowane,
podłokietniki odchylane, długie lub krótkie
czarna, zmywalna, nylonowa tapicerka
kolor ramy: srebrny lub granatowy
masa: 18 kg,
nośność: 120 kg,
szerokość wózka: 60 / 62 / 64 centymetrów,
głębokość siedziska: 41 centymetrów,
wysokość oparcia: 41centymetrów,

Chcesz poznać cenę?

Wózek inwalidzki JAZZ S50

Wózek inwalidzki wykonany ze stali metalowej. Konstrukcja oparta o legendę w naszej sprzedaży. Wózek ultralekki JAZZ , który był wykonany z chromo-molibdenu. I jak na legendę przystało jego masa to tylko 16,1 kg. Jak na wózek stalowy towspaniały wynik. Zawiera w standardzie wszystko to co stanowiło i nadal stanowi o JAZZ-ie , jest trwały, solidny i niezawodny. Wynosi standard na wyższy poziom jakościowy. Przeznaczony dla osób z kłopotami narządów ruchu. 

GWARANCJA jaką dajemy na konstrukcję metalową 5 lat mówi sama za siebie.

WAGA wózka to tylko 16,1 kilogramów. To najlżejszy wózek stalowy na rynku.

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE to 130 kg. Jak na wózek standardowy to imponujący wynik.

 JAKOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO.

– możliwość doposażenia w wyposażenie opcjonalne,

– w 1 wersji kolorystycznej,

– podłokietnik tylko B03 (ścięty),

– podłokietniki odchylanei wyciągane,

– podnóżki odchylane do wewnątrzi na zew. , odpinane,

– regulacja wysokości płyty podnóżka

– kółka przednie krypton lub pompowane,

– Kółka tylne krypton lub pompowane,

– koła na szybkozłączce.