Archiwum kategorii: WÓZKI DO PRZEWOŻENIA CHORYCH

wózki do przewożenia chorych do wykorzystania w szpitalach, ośrodkach zdrowia, przychodniach oraz innych punktach służby zdrowia. Wózki do przewożenia chorych są przystosowane do przewożenia chorych na badania, zabieg operacyjny lub do przewożenia między oddziałami.

Wózek do przewożenia pacjenta E-5

Nasz cennik sprosta zadaniu zapewnienia świetnego produktu o
relatywnie niskim koszcie.


Wózek do transportuchorych posiadają wiele
udogodnień dla zróżnicowanych typów chorych. Posiadacze tego wyrobu mają do czynienia z wysoko ocenianym Sprzętem medycznym. Wózek do transportu pacjentów któremu warto zaufać.

 

 

Konstrukcja wózka do transportu chorych E-5 zbudowany jest w
całości z materiałów wysokiej jakości. Leże płaskie, bez regulacji oparcia pleców. Materac zmywalny, odejmowany
od leża z pasami do [transportu|przenoszenia} pacjenta. Samo leżysko również wyjmowane z wózka – może posłużyć jako nosze. System regulacji wysokości realizowany jest ręcznie poprzez mechanizm śrubowy w zakresie 640-850 mm. Wszystkie koła z blokadami. Wieszak kroplówki w standardzie.

 

Wymiary:

Długość: 1950 mm

Szerokość: 650 mm 

Wysokość: 680-900 mm

Wózek do przewożenia chorych E-5 – wózki dostępne w naszym sklepie medycznym, zadzwoń i zapytaj o cenę.

Polecamy zapoznać się z naszym sprzętem i jego opcjami – kliknij tutaj.

Zapraszamy do kontaktu


Wózek do przewozu chorych z regulacją hydrauliczną E-1-1

Dobre ceny i wysoka jakość ? To możliwe!.
Nasz wózek jest w stanie aspirować do miana jednego z najlepszych w swoim segmencie. Niemal brak reklamacji świadczy o niesłychanej wytrzymałości. Każdy kto zakupi oferowany przez nas produkt będzie zadowolony z komfortu i trwałości wyrobu.

Wózek do przewożenia chorych E-1-1 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów w klinikach oraz innych jednostkach medycznych. Wózek położony na 2 wytrzymałych kolumnach. Układ jezdny wózka wyposażony jest w podwozie z całkowitą blokadą kół. Segmenty wózka wypełnione płytą wykonaną z tworzywa ABS. Specjalnie wyprofilowane uchwyty w leżu od strony nóg oraz pozycji głowy chorego służące do transportu wózka. Wózek wyposażony w hydrauliczną regulację wysokości leżyska. Regulacja kąta segmentu oparcia pleców regulowany jest mechanicznie za pomocą sprężyn gazowych z blokadą. Możliwość opuszczenia barierek bocznych wykonanych z tworzywa ABS. Wieszak kroplówki oraz kosz na butle z tlenem zamontowany pod oparciem głowy stanowią odpowiednie wyposażenie wózka.

Wózek do przewożenia chorych E-1-1 PARAMETRY TECHNICZNE:
Długość leżyska:                         1930 milimetrów
Długość całkowita:                    1960 milimetrów
Szerokość leża:                         610 milimetrów
Szerokość całościowa:                    660 milimetrów
Hydrauliczna regulacja wysokości w zakresie:         600-900 milimetrów
Regulacja oparcia pleców za pomocą sprężyn gazowych:    od 0° do 90°
Pozycja Trendelenburga w zakresie:                12°
Pozycja anty-Trendelenburga w zakresie:            12°
Średnica kół jezdnych:                    150 mm
Bezpieczne robocze obciążenie wózka:            250 kilogramów
Masa wózka:                            94 kilogramów

Zobacz inne modele tego asortymentu i poproś o wycenę oraz ofertę handlową.

Chcesz poznać cenę szafeczki

Wózek kolumnowydo przewozu chorych SIGMA ES00-S

 Staramy się dostarczyć Państwu najlepszy produkt w najlepszej cenie.


Wózek kolumnowy, dzięki wykorzystanym rozwiązaniom sprawdza się także w najcięższych warunkach. Gdy potrzeby są wysokie najlepiej postawić na najlepszy wózek. Stawiamy na jakość, dlatego oferowany wózek odnajduje się w każdej sytuacji.

Pojazd do przewożenia pacjentów kolumnowy SIGMA przystosowany do pracy w krytycznych sytuacjach – bardzo prosto i szybko regulowany. Regulacja wysokości oraz pozycja Trendelenburga i A-TB sterowane kolumnami hydraulicznymi. Pedały do regulacji usytuowane po obu stronach wózka. Oparcie pleców sterowane za pomocą 2 sprężyn gazowych, zapewniających stabilność segmentu.

Solidne, stalowe obudowy boczne łatwo opuszczane, z zatrzaskiem bezpieczeństwa oraz systemem uniemożliwiającym zakleszczenie palców ręki przy opuszczaniu.

Wózek posiada gumowe listwy po bokach na całej długości leża, chroniące leże przed obiciami – a dodatkowo belka na górnej krawędzi posiada „linijkę”.

Segment wózka wykonane z przeziernej dla promieni RTG płyty HPL. Pod leżem zamontowana prowadnica na kasetę RTG – przesuwna na całej długości leża. Kolumnowa budowa ułatwia monitorowanie pacjenta ramieniem C. Wózek wyposażony w centralną blokadę kół, oraz w blokadę kierunkową – hamulce ulokowane w każdym narożniku. Konstrukcja wózka wykonanaze stali metalowej, pokrytej farbami proszkowym chroniącym przed korozją o powierzchni anty-bakteryjnej.

Materac pacjenta nieprzemakalny, oddychający, niepalny, w pokrowcu anty-bakteryjnym. Wysokość materaca 10 cm.

– Centralna blokada kół w standardzie

– 5-te koło dla sprawniejszego manewrowania,

– Ręczny CPR,

– Leże przezierne dla promieni RTG,

– Prowadnica na kasetę RTG (na całej długości leża!)

– Zaczepy z boku wózka na worki urologiczne,

– Hydrauliczna regulacja wysokości w zakresie: 560-870 mm,

Wyposażenie wózka:

– materac nieprzemakalny, paroprzepuszczalny, anty-bakteryjny,

– uchwyt na rolkę papieru podkładowego od strony nóg,

– obudowy boczne

Charakterystyka techniczna wózka:

– wymiary zewnętrzne:     2170 x 840 mm

– wymiary leża:                       1970 x 610 milimetrów

– regulacja wysokości:            560-870 milimetrów

– regulacja TB i Anty-Trendelenburga:   14stopni

– regulacja segmentów pleców:     62stopni

– wielkość kół:                             200 mm

– dozwolone obciążenie:      300 kilogramów

– materac rozmiar:  1900 milimetrów x 650 milimetrów x 100 milimetrów

Wózek do przewożenia chorych SIGMA ES00-S wysoka jakość produktu. Poznaj nasze wózki i wejdź na naszą stronę internetową www aby poznać podobny asortyment naszego sprzętu.


Skontaktuj się z nami w celu uzyskania ceny szafek przyłóżkowych

 

Wózek do transportu chorego E-2

 Nie ma nic bardziej pożądanego niż dziś, niż dobry produkt w dobrych cenach.
Nasz wózek może pochwalić się wysoką klasą wykończenia oraz komfortem użytkowania. Jest to wyrób posiadający nowoczesne rozwiązania. Nie kupuj kota w worku- nasz wózek jest dobrym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do przewożenia chorych E-2 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa struktura wózka pokryta jest lakierem proszkowym, niewrażliwym na promieniowanie UV, zniszczenia mechaniczne i detergenty dezynfekcyjno-czyszczące. Wózek posiada hydrauliczną regulację wysokości leża realizowaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców sterowane za pomocą sprężyny gazowej ułatwiającej znacznie obsługę personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe chroniące zarówno ściany przed uderzeniami oraz chroniące sam wózek. Wózek standardowo wyposażony jest w barierki boczne łatwo i szybko obsługiwane przy pomocy jednego przycisku. Ponadto wózek podstawowy wyekwipowany jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Cztery kółka jezdne o średnicy 125 mm zapewniają bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka.

Wózek do przewożenia chorych E-2 DANE TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

Zachęcamy wejść w link, by poznać nasze inne wyroby.

Zapytaj o cenę

Wózek do transportu E-3

Wózek do przewożenia chorych E-3 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa budowa wózka pokryta jest lakierem proszkowym, niewrażliwym na promieniowanie UV, zniszczenia fizyczne i środki dezynfekcyjno-myjące. Wózek do transportu chorych E-3 posiada regulację wysokości leża realizowaną za pośrednictwem mechanizmu śrubowego. Leże wózka dwu segmentowe wypełnione tworzywem ABS. Oparcie pleców ustawiane przy pomocy sprężyny gazowej – łatwo obsługiwanej.

Wózek do przewożenia chorych E-3 posiada Cztery koła jezdne o średnicy 150 mm zapewniają wygodną jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – pozwala na łatwą obsługę wózka. Piąte koło pozwala na doskonałą kontrolę nad wózkiem podczas transportu.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Rozmiary zewnętrzne: 1960x 660mm

Wymiary leża: 1930x 610 mm

Zakres regulacji wysokości leża: 580-870mm

Regulacja oparcia pleców: 35°

Dopuszczalne obciążenie: do 170kg

Masa wózka: 94kg

Zobacz inne modele tego asortymentu i poproś o wycenę oraz ofertę handlową.

Zapytaj nas o ofertę