Archiwum kategorii: WÓZKI DO PRZEWOŻENIA CHORYCH

Wózki do przewożenia i transportu chorych. Specjalistyczne wózki do przewożenia pacjentów, do wykorzystania w szpitalach, ośrodkach zdrowia, nzozach oraz innych punktach służby zdrowia. Wózki są przystosowane do przewożenia chorych na badania, zabieg operacyjny lub do przewożenia między oddziałami.

Wózek do przewożenia pacjenta E-5

Nasz cennik sprosta
zadaniu zapewnienia świetnego produktu o
relatywnie niskim koszcie.


Wózek do transportuchorychposiadającywiele
udogodnień dla zróżnicowanychtypówchorych. Posiadacze
tego wyrobu mają do czynienia z wysoko ocenianym Sprzętem medycznym.
Wózek do transportu pacjentów któremu warto zaufać.

 

 

Konstrukcja
wózka do transportu chorych E-5 zbudowany jest w
całości z materiałów wysokiej jakości. Leże płaskie, bez regulacji oparcia pleców. Materac zmywalny, odejmowany
od leża z pasami do [transportu|przenoszenia} pacjenta. Samo leżysko również
wyjmowane z wózka – może posłużyć jako nosze. System
regulacji wysokości realizowany jest ręcznie poprzez mechanizm
śrubowyw zakresie 640-850mm. Wszystkie koła z blokadami. Wieszak kroplówki w
standardzie.

 

Wymiary:

Długość: 1950mm

Szerokość: 650mm 

Wysokość: 680-900mm

 

Zapraszamy do kontaktu


Wózek do przewozu chorych z regulacją hydrauliczną E-1-1

Dobre ceny i wysoka jakość ? To możliwe!.
Nasz wózekjest w stanieaspirować do miana jednego z najlepszych w swoim segmencie. Niemal brak reklamacji świadczy o niesłychanejwytrzymałości. Każdy kto zakupi oferowany przez nas produkt będzie zadowolony z komfortu i trwałości wyrobu.

Wózek do przewożenia chorych E-1-1przeznaczony jest do przewożenia pacjentóww klinikachoraz innych jednostkach medycznych. Wózek położony na 2wytrzymałych kolumnach. Układ jezdny wózka wyposażony jest w podwozie z całkowitą blokadą kół. Segmenty wózka wypełnione płytą wykonaną z tworzywa ABS. Specjalnie wyprofilowane uchwyty w leżu od strony nóg orazpozycji głowy chorego służące do transportu wózka. Wózek wyposażony w hydrauliczną regulację wysokości leżyska. Regulacja kąta segmentu oparcia pleców regulowany jest mechanicznie za pomocą sprężyn gazowych z blokadą.Możliwość opuszczenia barierek bocznych wykonanych z tworzywa ABS. Wieszak kroplówki oraz kosz na butle z tlenem [zainstalowany|zamontowany} pod oparciem głowy stanowią odpowiednie wyposażenie wózka.
PARAMETRY TECHNICZNE:
Długość leżyska:                         1930 milimetrów
Długość całkowita:                    1960 milimetrów
Szerokość leża:                         610 milimetrów
Szerokość całościowa:                    660 milimetrów
Hydrauliczna regulacja wysokości w zakresie:         600-900 milimetrów
Regulacja oparcia pleców za pomocą sprężyn gazowych:    od 0° do 90°
Pozycja Trendelenburga w zakresie:                12°
Pozycja anty-Trendelenburga w zakresie:            12°
Średnica kół jezdnych:                    150 mm
Bezpieczne robocze obciążenie wózka:            250 kilogramów
Masa wózka:                            94 kilogramów

Chcesz poznać cenę szafeczki

Wózek kolumnowydo przewozu chorych SIGMA ES00-S

 Staramy się dostarczyć Państwu najlepszy produkt w najlepszej cenie.


Wózek kolumnowy, dzięki wykorzystanym rozwiązaniom sprawdza się także w najcięższych warunkach. Gdy potrzeby są wysokie najlepiej postawić na najlepszy wózek. Stawiamy na jakość, dlatego powyższy|oferowany} wózek odnajduje się w każdej sytuacji.

Pojazddo przewożenia pacjętów kolumnowy SIGMA przystosowany do pracy w krytycznych sytuacjach – bardzo prostoi szybko regulowany. Regulacja wysokości oraz pozycja TrendelenburgaiA-TB sterowane kolumnami hydraulicznymi. Pedały do regulacji usytuowane po obu stronach wózka. Oparcie pleców sterowane za pomocą 2 sprężyn gazowych, zapewniających stabilność segmentu.

Solidne, stalowe obudowy boczne łatwo opuszczane, z zatrzaskiem bezpieczeństwa oraz systemem uniemożliwiającym zakleszczenie palców ręki przy opuszczaniu.

Wózek posiada gumowe listwypo bokach na całej długości leża, chroniące leże przed obiciami – a dodatkowo belka na górnej krawędzi posiada „linijkę”.

Segment wózka wykonane z przeziernej dla promieni RTG płyty HPL. Pod leżem zamontowana prowadnica na kasetę RTG – przesuwna na całej długości leża. Kolumnowa budowaułatwia monitorowanie pacjenta ramieniem C. Wózek wyposażony w centralną blokadę kół, oraz w blokadę kierunkową – hamulce ulokowane w każdym narożniku. Konstrukcja wózka wykonanaze stali metalowej, pokrytej farbami proszkowym chroniącym przed korozją o powierzchni anty-bakteryjnej.

Materac pacjęta nieprzemakalny, oddychający, niepalny, w pokrowcu anty-bakteryjnym. Wysokość materaca 10 cm.

– Centralna blokada kół w standardzie

– 5-te koło dla sprawniejszego manewrowania,

– Ręczny CPR,

– Leże przezierne dla promieni RTG,

– Prowadnica na kasetę RTG (na całej długości leża!)

– Zaczepy z boku wózka na worki urologiczne,

– Hydrauliczna regulacja wysokości w zakresie: 560-870 mm,

Wyposażenie wózka:

– materac nieprzemakalny, paroprzepuszczalny, anty-bakteryjny,

– uchwyt na rolkę papieru podkładowego od strony nóg,

– obudowy boczne

Charakterystykatechniczna wózka:

            – wymiary zewnętrzne:     2170 x 840 mm

            – wymiary leża:                       1970 x 610 milimetrów

            – regulacja wysokości:            560-870 milimetrów

            – regulacja TBiAnty-Trendelenburga:   14stopni

                – regulacja segmentów pleców:     62stopni

            – wielkość kół:                             200 mm

            – dozwolone obciążenie:      300 kilogramów

            – materacrozmiar:                        1900 milimetrów x 650 milimetrów x 100 milimetrów


Skontaktuj się z nami w
celu uzyskania ceny szafek przyłóżkowych


Wózek do transportu chorego E-2

 Nie ma nic bardziej pożądanego niż dziś, niż dobry produkt w dobrych cenach.
Nasz wózek może pochwalić się wysoką klasą wykończenia oraz komfortem użytkowania. Jest to wyrób posiadający nowoczesne rozwiązania. Nie kupuj kota w worku- nasz wózek jest dobrym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do przewożenia chorych E-2 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa struktura wózka pokryta jest lakierem proszkowym, niewrażliwym na promieniowanieUV, zniszczenia mechaniczne i detergenty dezynfekcyjno-czyszczące. Wózekposiada hydrauliczną regulację wysokości leża realizowaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców sterowaneza pomocą sprężyny gazowej ułatwiającej znacznie obsługę personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe chroniące zarówno ściany przed uderzeniami oraz chroniące sam wózek. Wózek standartowo wyposażony jest w barierki boczne łatwo i szybko obsługiwane przy pomocy jednego przycisku. Ponadto wózek podstawowowyekwipowany jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Cztery kółka jezdne o średnicy 125 mm zapewniają bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka.

DANE TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

Zapytaj o cenę

Wózek do przewozu w pozycji leżącej E-2

Nie ma nic bardziej pożądanego niż dziś, niż trwały produkt w dobrej cenie.
Nasz wózek jest w stanie pochwalić się wysoką klasą wykonania oraz komfortem użytkowania. Jest to produkt posiadający nowoczesne rozwiązania. Nie kupuj kota w worku- nasz wózek jest pewnym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do przewożenia chorych E-2 przeznaczony jest do transportu pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka pokryta jest lakierem proszkowym, niewrażliwym na promienieUV, zniszczenia mechaniczne i detergenty dezynfekcyjno-myjące. Wózekzawiera hydrauliczną zmianę wysokości leża realizowaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców regulowaneprzy pomocy sprężyny gazowej ułatwiającej znacznie obsługę personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe chroniące zarówno ściany przed obiciami oraz chroniące sam wózek. Wózek standartowo wyposażony jest w barierki boczne łatwo i szybko obsługiwane przy pomocy jednego przycisku. Ponadto wózek podstawowowyekwipowany jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Cztery koła jezdne o średnicy 125 mm zapewniają bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka.

DANE TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

poznaj
cenę szafki

Wózek do transportu E-3

Wózek do przewożenia chorych E-3 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa budowa wózka pokryta jest lakierem proszkowym, niewrażliwym na promieniowanie UV, zniszczeniafizyczne i środki dezynfekcyjno-myjące. Wózek do transportu chorych E-3 posiada regulację wysokości leża realizowaną za pośrednictwem mechanizmu śrubowego. Leże wózka dwu segmentowe wypełnione tworzywem ABS. Oparcie pleców ustawiane przy pomocy sprężyny gazowej – łatwo obsługiwalnej. 

Cztery koła jezdne o średnicy 150mm zapewniają wygodną jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – pozwala na łatwą obsługę wózka. Piąte koło pozwala na doskonałą kontrolę nad wózkiem podczas transportu. 

PARAMETRY TECHNICZNE: 

Rozmiary zewnętrzne: 1960x 660mm

Wymiary leża: 1930x 610 mm

Zakres regulacji wysokości leża: 580-870mm 

Regulacja oparcia pleców: 35°

Dopuszczalne obciążenie: do 170kg 

Masa wózka: 94kg

Zapytaj nas o ofertę