Archiwum kategorii: STOŁY OPERACYJNE

Stoły operacyjne stanowią niezbędne wyposażenie sal operacyjnych i gabinetów zabiegowych. Starannie zaprojektowane i solidnie wykonane stoły operacyjne zapewniają wysoki komfort i maksymalne bezpieczeństwo zarówno pacjenta, jak i personelu medycznego.

Stół operacyjny urologiczny RAPSODIA 4-05

Przy zakupie osprzętu medycznego wyrokują głównie cena i jakość.

Jeśli szukają Państwo porządnego stołu operacyjnego, zapraszamy. Nie warto eksperymentować, wybierz nasz wypróbowany stół operacyjny o wysokiej renomie. Stół operacyjny jako jeden z ważniejszych sprzętów w szpitalu musi zostać dobrany mądrze- zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Stół operacyjny jest mobilnym hydrauliczno-elektrycznym stołem operacyjnym. Wyposażony jest w zaawansowane rozwiązania rozszerzające ogólną funkcjonalność stołu oraz[pomagają w pracy personelowi|ułatwiające pracę personelowi}. Do najważniejszych zaliczyć można modułowy blat z segmentami mocowanymi za pomocą sposobu szybkozłaczy, elektrohydrauliczny przesuworaz blokadą. Dodatkowo stół może być wyposażony w system standardowej analizy uszkodzeń ruchów elektrohydraulicznych iprogramowanie trzech ustawień, które można wywołać z pamięci. Stół posiada niski poziom oraz wielki zakres ruchu pionowego pozwalają na dostosowanie stołu do potrzeb każdego lekarza oraz osoby operującej.

Znajdź na naszej www inne stoły operacyjne

Zapoznaj się z ceną

STÓŁ OPERACYJNY SERENADA-B


Celem który nam przyświeca jest dostarczenie wyrobów które są wysokiej jakości, a także posiadają świetną cenę.


Przeprowadzenie operacji jest skomplikowane, toteżwarto zadbać o odpowiednido tego osprzęt. Przymierzając się do kupna stołu operacyjnego należy wziąć pod uwagę jego wytrzymałośćorazfunkcjonalność. Oferujemy stoły operacyjne spełniające wszelkie wymogi placówek medycznych.


 

Stół operacyjny SERENADA-B uniwersalny
stół operacyjny, który wychodzi naprzeciw wykształconym
potrzebom pacjentóworaz chirurgów medycznych. Bezpieczne
obciążenie robocze do 450 

 

 Uniwersalny stół zabiegowy, który wychodzi naprzeciw wykształconym potrzebom pacjentówi chirurgów medycznych. Bezpieczne obciążenie robocze do 450 kgDoceniany za plusy kliniczno-użytkowe w dobrym przedziale budżetowym.


 


Stół elektrohydrauliczny wykonany jest ze stali metalowej, kwasoodpornej. Może być doposażone w szeroką gamę blatóworaz podstaw. Regulacja funkcjonalnych ruchów obudowyoraz wybranych segmentów blatu toczy się za pomocą niezawodnego układu elektrohydraulicznego. Posiada przesuw wzdłużny blatu, w którym hamulce przesuwu zwalniane są mechanicznie. Ruchy funkcjonalne pozostałych segmentów blatu są wspomagane sprężynami gazowymi.


 


GŁÓWNE PLUSY PRODUKTU


stół elektrohydrauliczny


macertyfikat CEKliknij tutaj aby poznać nasze inne stoły operacyjneSprawdź cenę

Stół operacyjny SU-3

Stół operacyjny to produkt uniwersalny, posiadający dużo funkcji odróżniający się od innych wyrobów – aktualnie oferowany w niższej cenie.Połowa funkcji regulowana jest elektrycznie, pozostała regulowana jest ręcznie. SU-03 kompatybilny z wieloma akcesoriami dodatkowymi. Stół z jezdną podstawą, zbudowany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, kwasoodpornej. Pilotem wykonujemy regulację: wysokości blatu, przechyłów bocznych, Trendelenburga i anty-Trendelenburga, ruch wypoziomowania blatu.

Stół zbudowany ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, o powłoce matowej. Podstawa przejezdna z centralną blokadą włączaną dźwignią nożną. Materace odejmowane od powierzchni blatu, bezszwowe, koła antystatyczne, odporne na działanie środków czyszczących. Powierzchnie stołu łatwe do czyszczenia oraz odporne na funkcjonowanie środków dezynfekcyjnych.  Segmenty blatu przenikający dla promieni RTG, umożliwiają wykonywanie zdjęć RTG i monitorowanie chorego ramieniem C.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Długość blatu stołu (z podgłówkiem): 2035 mm (± 15 mm)

Szerokość blatu: 500 mm (± 5 mm)

Całkowita szerokość blatu: 550 mm (± 5 mm)

Regulacja wysokości blatu od podłogi: 740 do 1140 mm (± 20 mm)

Pozycja Trendelenburga / anty-Trendelenburga: 40°/ 40°

Przechyły boczne: ±30°

Regulacja oparcia pleców: -40° do +85°

Regulacja podgłówka: -50° do +55°

Wysokość uniesionej ławeczki nerkowej (blat 5 i 6-segmentowy): 150 mm (± 5 mm)

Kąt uniesienia ławeczki nerkowej: 110°

Regulacja nachylenia podnóżków (blat 4 i 5-segmentowy): -90° do +25°

Regulacja nachylenia podnóżków (blat 6-segmentowy): -90° do +90°

Kąt rozchylenia podnóżków: 180°

Przesuw wzdłużny blatu (mechaniczny, bezstopniowy): 340 mm

Zasilanie bateryjne: 24 V DC

Zasilanie sieciowe: 230 V~, 50/60 Hz

Pobór mocy: 100 VA

Dopuszczalne obciążenie statyczne / dynamiczne: 350 kg /200 kg

Masa stołu: 250 kg

Klasa ochrony przed porażeniem elektrycznym: I

Typ części aplikacyjnej: B

Stopień ochrony przed wpływem środowiska: IP-X4

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów operacyjnych. Sprawdź nasze ceny. Zapytaj o cennik.