Archiwum kategorii: STOJAKI NA KROPLÓWKĘ

Stojaki do kroplówek przeznaczone są do zawieszenia pojemników z płynem (np. torebki plastikowe, butelki szklane) do podawania dożylnego u pacjentów. Stanowią wyposażenie placówek, gdzie podawane są płyny infuzyjne. Poznaj nasze atrakcyjne ceny na Stojaki do kroplówek.

Stojak kroplówki SK-02

Odpowiednia wytrzymałość oraz świetne ceny cena powodują iż nasze wyroby są jednymi z najbardziej cenionych na rynku.

Wieszak kroplówki nie może zawodzić, toteż proponujemy produkt o niebywałej trwałości. Dla każdego kto poszukuje jakości i niezawodności, rekomendujemy ten świetny wieszak kroplówki. Nasz wieszak kroplówki złożona jest ze świetnych surowców co procentuje doskonałą jakością.

Stojak kroplówek  to sprzęt w którym zastosowano rozwiązania prowadzonce w całości zaspokoić oczekiwania kupujących przemieszczanie stojaka umożliwi pięcionóg z kółkami jeżdżącymi, natomiast regulacja wysokości wieszaka to łatwa czynność, przez zastosowaniu praktycznego układu zaciskowego.

(Wieszak|Stojak} dla kroplówek pokryty jest farbą proszkową i powłoką galwaniczną zapewniające wysoką trwałość. Całość posiada ładny wygląd.

Wieszak dla kroplówek w wersji SK-2 posiada dwa wieszaki do pojemników z płynami infuzyjnymi.

Wysokość: min. 1100 – max. 2000 milimetrów
Średnica podstawy: 680 mm

Sprawdź na naszej stronie inne modele wieszaków kroplówek:

http://www.euro-medical.pl/stojaki-na-kroplowke

Poznaj ofertę

Wieszak kroplówki SK-4

Pod kątem cen a także trwałości stoimy na podium wśród przedsiębiorstw medycznych.

Wieszak kroplówki to podstawowe zaopatrzenie sal szpitalnych. Przy doborze takiego elementu jak wieszak kroplówki należy wybrać jakość i kupić produkt na lata. Kupując u nas stawiają Państwo na sprawdzoną markę.

Wieszak kroplówki to wyrób w którym zastosowano rozwiązania prowadzące w pełni zaspokoić oczekiwania kupujących przemieszczanie stojaka umożliwi 5-nóg z kółkami jezdnymi, natomiast regulacja wysokości wieszaka to łatwa czynność, przez zaciśnięcie praktycznego układu zaciskowego.
Wieszak dla kroplówek pokryty jest farbą proszkową oraz powłoką galwaniczną zapewniające wysoką trwałość. Całość ma estetyczny wygląd.
Stojak dla kroplówek w wersji SK-4 wyposażony jest w cztery wieszaki do pojemników z płynami infuzyjnymi.

Wysokość: min. 1100 – max. 2000 milimetrów
Średnica podstawy: 680 mm

Zobacz inne wieszaki kroplówek : http://www.euro-medical.pl/stojaki-na-kroplowke

Poznaj ofertę

Wieszak kroplówki model „A”

Kiedy najważniejsza jest jakość oraz ceny, nie warto wybierać półśrodki.

Porządny wieszak kroplówki znacząco ułatwia obowiązki personelu lekarskiego. Wieszak musi być wytrzymały i odporny na próbę czasu. Szukając dobrych wieszaków na kroplówkę w konkurencyjnych cenach, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Stojak na kroplówkę typ A oparty jest na pięcionogu zbudowanym ze stali nierdzewnej. Wyposażony dwa koła z hamulcem w celu zatrzymania całego stojaka.Pięć kółek pozwala na bardziej stabilny niż stojaki oparte tylko na 4 kołach. Stojak wykonany jest w całkowicie ze stali nierdzewnej co  zapewnia trwałość orazłatwe czyszczenie w odróżnieniu od wieszaków z podstawa plastikową lub ze stali malowanej proszkowo. Stojak na kroplówkę typ A podstawę ma wykonaną ze stali nierdzewnej która jest prosta w dezynfekcji. Stojak z regulacją wysokości za pomocą specjalnego zacisku która sprawia, że opuszczanie orazregulowanie wysokości stała się prosta i bezpieczniejsza dla użytkownika.

Specyfikacja wieszaka na kroplówkę A

Wykonane ze stali nierdzewnej (podstawa oraz kolumna stojaka
Stal szlachetna 4 haki
Wysokość ruchoma dzięki regulacji śrubowej ze stali nierdzewnej

Sprawdź cenę

Stojak na kroplówki typ C

Stojak na kroplówkę rodzaj C oparty jest na pięciorgu. Górna część stojaka wykonana została ze stali nierdzewnej, natomiast dolna część pięcioramienna wyprodukowana jest z wysokoodpornego plastiku. Posiada dwa koła z hamulcem w celu zatrzymania całego stojaka, pięć kółek sprawia że stojak jest bardziej stabilny niż stojaki oparte tylko na 4 kołach. Stojak z czterema hakami na kroplówkę.

Nasze rozwiązanie doskonale sprawdza się w szpitalach, klinikach, przychodniach. Zachęcamy do zapoznania się z ceną. Wyślij do nas zapytanie o ceny.

Stojak na kroplówkę rodzaj Cwysoka jakość w niskiej cenie.

Wejdź na naszą stronę internetową www aby poznać podobny asortyment naszego sprzętu.