Archiwum kategorii: LARYNGOSKOPY

Laryngoskopy przeznaczone są do uwidaczniania głębokich struktur gardła i wejścia do krtani m. in. w celu wykonania intubacji dotchawicznej. Znajdują zastosowanie w anestezjologii, chirurgii, diagnostyce, zarówno w salach operacyjnych jak i przy pierwszej pomocy. Poznaj nasze atrakcyjne ceny na Laryngoskopy .

Laryngoskopy typu C

Nikt nie lubi przepłacać, więc także Ty nie przepłacaj- na każdy wyrób doskonałe ceny.


Jeżeli poszukują Państwo laryngoskopu, to u nas traficie na bardzodogodną cenę za niespotykaną jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na laryngoskopy. Nasz produkt spełnia wygórowane wymagania współczesnego rynku medycznego.

Standardowa łyżka światłowodowa w firmiezakrzywionej łopatki o doskonałymuformowanym kształcie bez ostrych krawędzi. Przedstawia jednorodne oświetlenie, zimne oraz jasne światło.
Laryngoskop-pełna oferta
Wysoka jakość produktu z medycznej obudowy nierdzewnej zapewnia bezpieczeństwo pracy orazdłuższą żywotność produktu.Wykonana z zagranicznej stali nierdzewnej niemagnatycznej o dużych parametrach,dzięki niskim współczynnikom przewodzenia [gorąca|ciepła} zapobiega termicznym uszkodzeniom tkanki.Produkt przeznaczony do pracy w niestandardowym środowisku elektromagnetycznym,np.na sali zabiegowe.

Opisane cechy:

– żarówka 2,5 V,
– rękojeść bateryjna C ze stali nierdzewnej,
– trzy łyżki Macintosh C ze stali nierdzewnej,
– łyżki o rozmiarach 2, 3 ,4,
– solidna walizka z tworzywa,
– transmisja światła 3,500 lux,
– autoklawowalny w temperaturze do 134°.

Sprawdź inne laryngoskopy na naszej stronie www.
Poznaj ofertę

Zestaw Laryngoskopowy Światłowodowy FO

Zestaw laryngoskopowy zgodny z normą ISO 7376: 2003, pasuje do rączek innych producentów oznaczonych zielonym paskiem: HEINE, RIESTER, WELCH ALLYN, MEDICON. Źródło światła halogenowego w rączce prowadzone przez mocno szeroką wiązkę światłowodową (Ø 5,0 milimetrów), aby uzyskać chłodne, jaśniejsze światło. Wszystkie warstwy F.O. można łatwo zdemontować przed procesem sterylizacji, aby zapobiec zniszczenia oraz zapewnić dłuższą wytrzymałość.  

 

Odpowiednie cechy laryngoskopu

– rękojeść z zielonym paskiem (pasuje do łyżek innych producentów, oznaczonych zielonym paskiem), 

– uchwyt bateryjna C ze stali nierdzewnej, 

– 3 łyżki Macintosh FO ze stali nierdzewnej, 

– łyżki o wielkościach 2, 3 ,4, 

– mocna walizka tworzywowa, 

– autoklawowalny w temperaturze do 134°.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą laryngoskopów Macintosh i Millera. Sprawdź nasze ceny. Zapytaj o cennik.