Archiwum kategorii: HOLTERY

Ważnymi cechami holterów urządzeń do monitorowania holterowskiego są niewielkie rozmiary rejestratora i możliwość przymocowania do ciała lub ubrania pacjenta w sposób niekrępujący ruchów. Umożliwia to normalną aktywność życiową ze sportem i snem włącznie. Posiadamy szeroki wybór holterów– zobacz naszą ofertę.

Holter ciśnienia ABPM 50

Holterciśnienia to cichy, lekki i niezawodny aparat do nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia tętniczego krwi w warunkach ambulatoryjnych. Dwie baterie alkaliczne AA (R6) wystarczają aż na 600 pomiarów w czasie nawet do 48 godzin.
Dostępne są 2 tryby pracy:
•    pomiary manualne (urządzenie funkcjonuje jak standardowy ciśnieniomierz)
•    tryb holtera – urządzenie wykonuje pomiary z zadaną (ustawialną) częstością, z dodatkową możliwością pomiaru na żądanie

Urządzenie wyposażone jest w duży wyświetlacz pozwalający na obejrzenie wyników bezpośrednio po zdjęciu holtera. Aparat może być podłączony do dowolnego komputera z systemem Windows XP lub nowszym poprzez USB. Dedykowany program pozwala na łatwą, szybka i wszechstronną analizę wyników oraz generowanie raportu.

Zastosowanie
nadciśnienie białego fartucha
nadciśnienie oporne na leki
objawy niedociśnienia związanego z terapią przeciwnadciśnieniową
ocena dobowego profilu ciśnienia tętniczego celem optymalizacji leczenia.

Właściwości
łatwa obsługa, intuicyjne menu
2,4” kolorowy ekran TFT, 320×240 pikseli
wskaźnik stanu baterii
energooszczędność – do 600 pomiarów na 2 bateriach AA
definiowalne alarmy wysokich wartości ciśnienia
dokładność potwierdzona klinicznie
pamięć do 300 pomiarów w trybie manualnym oraz ponad 350 w trybie holtera
prosty transfer danych przez port USB
programowanie pozwalające na wszechstronną analizę wyników
mankiety w różnych rozmiarach (opcja)
futerał oraz pasek w zestawie
Holter ciśnieniowy
Parametry Techniczne
Metoda pomiaru: oscylometryczna
Tryby pracy: manualny/automatyczny/na żądanie
Jednostki pomiaru: mmHg/KPa – do wyboru
Mierzone dane: ciśnienie skurczowe, rozkurczowe, średnie, pulsu
Zakres pomiaru:
dorośli: 10 – 270 mmHg; puls: 30 – 220
dzieci: 10 – 200 mmHg; puls: 30 – 220
niemowlęta: 10 – 135 mmHg; puls: 30 – 220
Rozdzielczość: 1 mmHg
Zabezpieczenie przed nadmiernym ciśnieniem inflacji mankietu
Komunikacja z PC: USB2.0
Dokładność: puls: 2% lub 3 ud/min
Bezpieczeństwo: niezależny procesor odpowiedzialny za bezpieczeństwo monitoruje ciśnienie w mankiecie, czas pomiaru oraz funkcjonowanie głównego procesora urządzenia
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z całą ofertą holterów http://www.euro-medical.pl/holtery 
Sprawdź ofertę

Holter ciśnienia CMS-PM50

Holter jest nieinwazyjnym, bezgłośnym, o kompaktowychrozmiarach, niewielkiejwadze i niezawodnym monitorem ciśnienia krwi i SPO2 dla zastosowań ambulatoryjnych. Przy zastosowaniu 2 baterii alkalicznych (typ AA) potrafidokonywać pomiary w okresie 24 godzin. Zapewnia podwójną ochronę bezpieczeństwa i może być podłączony do każdego laptopa lub komputera PC. Oprogramowanie komputerowe dla systemów Windows dołączone wraz z PM50 jest estetyczne i intuicyjne w obsłudze dla lekarza. Oprogramowanie umożliwia wykonanie kompleksowych analiz i wydruk lub przesłanie internetem raportu.

Holter ciśnieniowy CMS-PM50 posiada duży kolorowy wyświetlacz graficzny. Posiada dwa tryby pracy holterowski lub monitor pacjenta.

W trybie holterowskim wykonywane są pomiary ciśnienia wg programu zaleconego przez lekarza. Rejestrator posiada trzy okresy pomiarowe, między innymi aktywność dzienna i nocna oraz okres specjalny, programowanie odbywa się przy użyciu komputera i wysyła się do PM50. Okresy pomiarowe można ustawić na: 5, 10, 15, 20, 30, 45, 60, 90 i 120 minut. Możliwy jest pomiar na żądanie pacjenta poprzez naciśnięcie jednego przycisku klawiatury.

W trybie monitora pacjenta monitorowane jest ciśnienie krwi z ustawieniami zaleconymi przez lekarza (okresy pomiarowe można ustawić na: 5, 10, 15, 20, 30, 45, 60, 90 minut) i dokonywany jest pomiar saturacji SpO2.

Po skończonym badaniu wyniki pomiarów przy pomocy złącza USB można zarchiwizować w komputerze i za pomocą oprogramowania dokonać analizy i wydruku raportu. Oprogramowanie i obsługa rejestratora dostępna w języku polskim.
Zobacz inne modele produktu: Holter ciśnienia
Zapoznaj się z ceną

Rejestrator holterowski BI9800TL+12

Holter EKG BI9800TL+12 to współczesny, zminiaturyzowany, cyfrowy rejestrator EKG cechujący się dużą prostotą użytku i elastycznością przy konfigurowaniu. Rejestrator nagrywa sygnał EKG w trybie 12 kanałowym przez 24 lub 48 godziny jak i również w trybie 3 kanałowym do 4 dni, rozpoznawanie trybu zapisu następuje automatycznie po podłączeniu odpowiedniego kabla EKG. Zapis dokonuje się bez kompresii co gwarantuje jego wysoką jakość i jest przechowywany na karcie pamięci typu SD. Programowanie parametrów oraz podgląd jakości sygnału przed założeniem, możliwy jest dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD i klawiszom funkcyjnym.

Ze względu na swoją masę (tylko 42g) i wymiary oraz wyjątkową konstrukcję kabla EKG, rejestrator jest wygodny w noszeniu przez pacjenta.

Holter jest zaprojektowany do 48 godzinnej rejestracji badania EKG, umożliwia zapis 3 kanałowy sygnału EKG z siedmiu odprowadzeń. Rejestrator holterowski jest zaprojektowany do rejestracji badania EKG na żądanie (w chwili naciśnięcia przycisku pacjenta) w trybie zdarzeniowym lub automatycznym. Niewielkie rozmiary i waga rejestratorów powodują, że badanie jest bezproblemowedla pacjenta. Cyfrowe sygnały EKG są rejestrowane na karcie Secure Disk umożliwiającej trwałe przechowywanie zapisanego badania. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.

Specyfikacja techniczna: Rejestrator holtera EKG BI9800TL+12

tryb pracy: 12 lub 3 kanałowy, zależnie od użytego kabla EKG

czas rejestrowania:

24 lub 48 godzin w trybie 12 kanałowym

24, 48, 72, 96 godzin w trybie 3 kanałowym

Rejestrowane kanały EKG:

tryb 12 kanałowy: I, II, III, aVR, aVL, aVF, V1~6)

tryb 3 kanałowy: wybór z V1~V6

wykrywanie stymulatorów

wyświetlacz: LCD 120×64

zapis: bez kompresji na karcie pamięci typu SD

zasilanie: 1 bateria alkaiczna typu AAA lub 1 akumulator NiMH

wymiary: 68 mm x 58 mm x 16 mm

waga: 42 g bez baterii

 Wyposażenie:

rejestrator BI9800TL+12

kabel EKG – 12 kanałowy (10-cio przewodowy), 3 kanałowy (5-cio przewodowy)

karta pamięci: 2GB typu SD

uchwyt z plastiku na pasek

pokrowiec na rejestrator

pasek biodrowy

pasek naramienny

instrukcja obsługi

walizeczka do przechowywania

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem holterów EKG. Wyślij do nas zapytanie o ceny.