Archiwum kategorii: FOTELE ZABIEGOWE

Fotele zabiegowe, w tym również fotele do dializ, stanowią bardzo istotne wyposażenia ośrodków zdrowia, głównie gabinetów zabiegowych oraz lekarskich. Fotele zabiegowe na stabilnych metalowych podstawach są trwałe oraz wytrzymałe, co zapewnia długoletnie użytkowanie produktu.

Fotel do zabiegów FoZa Multi

Uniwersalny fotel zabiegowy FoZa Multi zaprojektowany jest do przeprowadzenia długotrwałych dializoterapii, chemioterapii a również hematologii. Poprzez swoją funkcjonalność i wyposażenie pomocniczegwarantuje wysoki komfort pacjenta i bezpieczną pracę personelu podczas zabiegu.

Zobacz pełną ofertę na fotele do dializ
Fotel FoZa Multi produkowany jest z profilioraz rur stalowych, malowanych lakierem proszkowym, niewrażliwym na promieniowanie UV, uszkodzeniamechaniczne i środki dezynfekcyjno-czyszczące.
Fotel FoZa Multi posiadafunkcjęregulacji wysokości zespołu siedziska, która realizowana jest za pośrednictwem kolumny elektrycznej, regulację kąta nachyleniasegmentu oparcia pleców, regulację kąta pochyleniaczęści siedziska, ustawienie kąta nachylenia segmentu podudzia zespolonego z częścią siedziska za pośrednictwem siłowników elektrycznych (napędów elektrycznych).

Jesli chcesz zobaczyć więcej kliknij http://www.euro-medical.pl/fotele-zabiegowe
Segment podudzia posiada regulowany podnóżek wzdłuż segmentu podudzia realizowany poprzez sprężynę gazową. Fotel zabiegowy / fotel do chemioterapii posiada w pełni zintegrowane z segmentem oparcia pleców podłokietniki, które posiadają możliwośćregulacji kąta pochylenia poprzez zwolnienie przycisku, regulację kąta odchylenia podłokietnika względem jego osi, funkcję odchylenia podłokietnika do położenia segmentu oparcia w celu wygodnego zajęcia pozycji na fotelu przez pacjenta.Układ jezdny fotela do dializ wyposażony jest w podwozie z indywidualną blokadą wszystkich kół.Segmenty siedziska, segment oparcia pleców, segment podudzia, regulowany podnóżek oraz podłokietniki są tapicerowane bezszwowo.
Tutaj zobaczysz produkt fotel foza
Podstawa fotela, segment oparcia pleców, część siedziska, podparcie stóp oraz podłokietniki posiadają osłony wykonane z materiału ABS.

Fotel zabiegowy FoZa Multi

Uniwersalny fotel zabiegowy FoZa Multi zaprojektowany jest do przeprowadzenia długotrwałych dializoterapii, chemioterapii a również hematologii. Poprzez swoją funkcjonalność oraz wyposażenie pomocniczegwarantuje wysoki komfort pacjenta oraz bezpieczną pracę personelu podczas zabiegu.

Zobacz pełna ofertę na fotele do chemioterapii
Fotel FoZa Multi wykonany jest z segmentóworaz rur stalowych, malowanych lakierem proszkowym, niewrażliwym na promieniowanie UV, zniszczeniafizyczne i środki dezynfekcyjno-myjące.
Fotel FoZa Multi posiadafunkcjęregulacji wysokości zespołu siedziska, która realizowana jest za pośrednictwem kolumny elektrycznej, regulację kąta nachyleniasegmentu oparcia pleców, regulację kąta pochyleniaczęści siedziska, regulację kąta pochylenia segmentu podudzia zintegrowanego z częścią siedziska za pośrednictwem siłowników elektrycznych (napędów elektrycznych).

Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów kliknij http://www.euro-medical.pl/fotele-zabiegowe
Segment podudzia ma regulowany podnóżek wzdłuż segmentu podudzia realizowany poprzez sprężynę gazową. Fotel zabiegowy / fotel do chemioterapii posiada w zupełności zintegrowane z segmentem oparcia pleców podłokietniki, które posiadają funkcjęregulacji kąta pochylenia poprzez zwolnienie przycisku, regulację kąta odchylenia podłokietnika względem jego osi, funkcję odchylenia podłokietnika do położenia segmentu oparcia w celu łatwego zajęcia pozycji na fotelu przez pacjenta.Układ jezdny fotela do dializ wyposażony jest w podwozie z indywidualną blokadą wszystkich kół.Segmenty siedziska, segment oparcia pleców, segment podudzia, regulowany podnóżek oraz podłokietniki są tapicerowane bezszwowo.

Podstawa fotela, segment oparcia pleców, segment siedziska, podparcie stóp oraz podłokietniki posiadają osłony wykonane z tworzywa ABS.
Tutaj obejrzysz fotel zabiegowy

Zapoznaj się z ceną

FOL01 – Fotel okulistyczno-laryngologiczny hydrauliczny

Fotel chromowany okulistyczno-laryngologiczny z hydrauliczną regulacją wysokości oraz ergonomicznym siedziskiem, używany w kontakcie z pacjentem podczasprzeprowadzania badań w pozycji siedzącej.

Zobacz pełną ofertę na okulistyczne.
Pozwala naregulację pozycji pacjenta, poprzez modyfikację kąta nachylenia i wysokości oparcia pleców i również stabilizację głowy.

Osprzętowanie może być używane w jednostkach służby zdrowia, w szczególności w gabinetach okulistycznych i laryngologicznych.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów kliknij fotele okulistyczno-laryngologiczne
Obecnie dostępna jest odmiana fotela na stabilnej i estetycznej podstawie stożkowej.

Specyfikacja techniczna

Szerokość:    47 centymetrów

Wysokość:    109-133 centymetrów

Wysokość siedziska:    49-62 cm

Głębokość:    43 centymetrów

Kąt wychylenia oparcia:    20º

Obciążenie maksymalne:    110 kilogramów
Tutaj obejrzysz produkt fotel okulistyczny

Poznaj ofertę

Parawan medyczny metalowy

Parawany do gabinetów lekarskich wykonywanez metalu o bardzo lekkiej konstrukcji pokryte farbą proszkową. Zastosowanie podstawy z kółkami jezdnymi sprawiły, iżprzemieszczenie parawanu w razie potrzeby szybko i bezgłośnieumiejscawianyw wybranym miejscu.

Parawan jest estetyczniewykonany, zawierakołapozwalające naproste, efektywneorazcicheprzemieszczenie parawanu w wybrane miejsce w razie potrzeby.
Zobacz pełną ofertę na parawany szpitalne
Parawany Medycznestworzone są do użytku w jednostkach służby zdrowia, szpitalach (parawany szpitalne), sanatoriach, gabinetach prywatnych jak i szkolnych.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów kliknij: http://www.euro-medical.pl/parawany-medyczne
To wyrób, który mamy przyjemność Państwu polecićrównieżprzez wzgląd na budowę, ułatwiającątransport, ponieważmożna go całkowiciezdemontować co w przypadku transportu jest bardzo ważne.

Jeżeli nie maszzadużoprzestrzeni, a interesuje Cię parawan metalowy, to z pewnością powinieneś zainteresować się właśnie tym modelem.

Tutaj obejrzysz produkt parawan szpitalny
Zapoznaj się z ofertą

Fotel zabiegowy FoZa Basic Mobil

Fotel do pobierania krwi FoZa Basic Mobil przystosowany jest do przewożenia oraz robienia badań pacjentów, wykonywania czynności i zabiegów: pobierania krwi, dializ, chemioterapii.

Fotel zabiegowy może stanowić doposażenie domów społecznych, szpitali, zakładów opiekuńczo-leczniczych oraz pomagać w opiece w mieszkaniach osób prywatnych.

Przeprowadzane na nim działania takie jak:

• wszelkie badania lekarskie i zabiegi,

• pobieranie krwi,

• {zabiegi dializujące pacjentów|zabieg dializy{,

• zabieg chemioterapii,

• badania laryngologiczne,

• zabiegi okulistyczne.

Fotel do pobierania krwi FoZa Basic Mobil wykonany jest z profili i rur stalowych, malowane lakierem proszkowym, odpornym na promieniowanie UV, zniszczenia mechaniczne i detergenty dezynfekcyjno-myjące.

Układ jezdny fotela zaopatrzony jest w podwozie z indywidualną blokadą kół tylnych.

Pozycje siedziska, oparcia pleców oraz podudzia są tapicerowane.

Oparcie pleców z osłoną z tworzywa ABS.

Kąt segmentów oparcia pleców oraz podudzia realizowana jest za pomocą sprężyn gazowych poprzez zwolnienie odpowiedniej dźwigni.

Zachęcamy wejść w link, by poznać nasze inne wyroby.

Zachęcamy do zapoznania się z cenami foteli zabiegowych. Wyślij do nas zapytanie o ceny.