Fotel ginekologiczny OT03-S

ARIES-MED

Fotel ginekologiczny  OT03-S oparty na kolumnie stworzony do przeprowadzania badań w ginekologii, urologii i drobnych zabiegach chirurgicznych. Fotel składa się z trzech część: oparcia pleców, siedziska i podnóżka.

Fotel ginekologiczny OT03-S posiada trzy silniki które regulowane są z pilota ręcznego sterującego: wysokością, pozycją Trendelenburga i anty-Trendelenburga oraz oparciem pleców. Konstrukcja fotela jest stalowa, malowana proszkowo oraz zabezpieczona przed rdzą. Cała struktura metalowa pokryta jest anty-bakteryjnym i prostym w czyszczeniu tworzywem ABS. Materiał ABS jest tak zaprojektowane, aby uprościć załodze częste czyszczenie i dezynfekcję produktu. Fotel zaopatrzony jest w ładowną tace wykonaną ze stali nierdzewnej. Z obu stron fotela zamocowane są szyny ze stali nierdzewnej do których można zamontować potrzebne akcesoria i wyposażenie opcjonalne.

Fotel ginekologiczny OT03-S Podstawowe wyposażenie:

podkolanniki, uchwyty rąk, uchwyt na ręcznik (montowany za oparciem pleców), taca ze stali nierdzewnej, podłokietniki do wkłuć, segment nóg.

Zachęcamy wejść w link, by poznać nasze inne wyroby.