Fotel ginekologiczny JFG 2:

ARIES-MED

Zawsze proponujemy Państwu cenę konkurencyjną do standardów rynku.
Fotel ginekologiczny JFG-2 spisze się zarówno w warunkachłatwiejszych jak i tych bardziej wymagających. W związku z tym oferujemy Państwu wyróbtrwały, jak przystało na używany w placówkach medycznych. Zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie klienta.

Fotel ginekologiczny został wykonany z profili stalowychpokrytych farbą proszkową. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu. Stół został zaprojektowany z troską o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów. Posiadaregulowane oparcie z wygodnym podgłówkiem, jak równieżwymontowywalny podnóżek oraz regulowane we wszystkich płaszczyznach podkolanniki. W stole tym istniejemożliwośćuzyskania pozycji leżącej, Trendelenburga i anty-Trendelenburga. W zestawie znajduje się pojemnik ze stali nierdzewnej oraz montowany w stelażu składany podest ułatwiający wejście i zejście z fotela. Blat pokryty jest wysokiej jakości materiałem skóropodobnym.
Fotel standardowo wykończony jest w tapicerce bezszwowej.
Struktura stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym.
Fotel ginekologiczny JFG 2 o konstrukcji prostej i bardzo stabilnej, nie tracąc przy tym na nowoczesnym designie i estetycznym wykończeniu. Fotel został zaprojektowany z myślą o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów.

Wejdź na naszą stronę internetową www aby poznać podobny asortyment naszego sprzętu.

poznaj cenę