Fotel do pobrań ST-02

ARIES-MED

Gwarancja dobrej jakości oraz niewielkiej ceny, to coś co nas cechuje.


Pobieranie krwi to skomplikowana czynność która wymaga odpowiedniego oprzyrządowania takiego jak oferowane stanowisko do pobierania krwi oraz iniekcji. Wybór odpowiedniego stanowiska do pobierania krwi i iniekcji jest najistotniejszy w celu zagwarantowania bezpieczeństwa zabiegu, toteż nasze podukty stoją na najwyższym poziomie pod kątem użyteczności. Postaw na nasze stanowiska do pobierania krwi oraz nie bój się o przebieg zabiegu !

Stanowisko do pobierania krwi jest zrozumiałym i praktycznym rozwiązaniem ułatwiającym sprawne przeprowadzanie zabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Oferowane stanowisko do iniekcji pozwala na to to dzięki użyciu wygodnego rozwiązania opierającego się na na opcji zmiany położenia podłokietnika o kąt 180o, zmiany położenia zespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o równieżmożliwośćdostosowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta.Nasze stanowiska tworząwyśmienitezaopatrzenie gabinetów lekarskich. Meble lekarskieprodukowane przez naszą firmę zapewniająnajlepszy standard i jakość wykonania. Stanowisko do pobierania krwi, to wyrób, który poprzez zespolenie krzesła i stolika zabiegowego przeznaczony jest do usprawnieniaprzeprowadzenia zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Stworzony jest do użytku w plaówkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Doskonałe meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia. Przeprowadzenie tej proceduryułatwia przestawne, ściśle zintegrowane siedzisko z oparciem, które poprzezzmianęumiejscowieniaumożliwiadowolneprzeprowadzenie zabiegu. Wyrób wyposażony jest we wspornik „podłokietnik”, który służy do oparcia przedramienia pacjenta lub osoby poddawanej zabiegowi.

Zobacz cala ofertę naszych foteli do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi
Zapoznaj się z ceną