Archiwum kategorii: FOTELE DO POBIERANIA KRWI

Bardzo często w celach diagnostycznych pobierana jest krew. Fotele do pobierania krwi znajdują zastosowanie w gabinetach lekarskich, przychodniach, szpitalach oraz laboratoriach. Profesjonalne stanowisko do pobierania krwi zapewni wygodę nie tylko pacjentowi, ale także i osobie, która pobiera krew. Posiadamy szeroki wybór foteli do pobierania krwi – zobacz naszą ofertę.

Fotel zabiegowy ST-01

Pod kątem cen oraz trwałości jesteśmy pionierami rynku medycznego.

 Stanowisko do pobierania krwi oraz iniekcjii jest doskonałym wyborem zważywszy na jakość oraz oceny klientów. Nasz produkt w postaci stanowiska do pobierania krwi to bardzo dobre wyposażenie placówek medycznych. Nasz wyrób }w istotny sposób ułatwia pracę personelu medycznego.

Stanowisko do pobierania krwi jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem ułatwiającymefektywnedokonywaniezabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Jest to możliwe dzięki zastosowaniu praktycznego rozwiązania polegającego na możliwościzmianyumiejscowienia podłokietnika o kąt 180o, zmianyumiejscowieniazespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o równieżopcjadopasowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta. Nasze stanowiska stanowią doskonałe wyposażenie placówek lekarskich. Meble medyczne produkowane przez naszą firmę gwarantująnajlepszy standard i jakość wykonania.
Zastosowanie:
Stanowisko do pobierania krwi, to wyrób, który poprzez zespolenie krzesła i stolika zabiegowego stworzony jest do ułatwieniadokonanie zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Zaprojektowany jest do użytku w placówkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Idealne meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia.
Charakterystyka:
Dokonywanie tej proceduryułatwia przestawne, ściśle zintegrowane siedzisko z oparciem, które przezmodyfikacjępołożeniaumożliwiawygodnedokonywanie zabiegu. Wyróbzaopatrzony jest we wspornik „podłokietnik”, który przeznaczony jest do podparcia przedramienia pacjenta tutdzież osoby poddawanej zabiegowi.
Stanowisko do pobierania krwi jest sprzętem nieinwazyjnym, niesterylnym.

Znajdź odpowiadający Twoim potrzebom fotele do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi

Zapoznaj się z ceną

Fotel do pobrań ST-02

Gwarancja dobrej jakości oraz niewielkiej ceny, to coś co nas cechuje.


Pobieranie krwi to skomplikowana czynność która wymaga odpowiedniego oprzyrządowania takiego jak oferowane stanowisko do pobierania krwi oraz iniekcji. Wybór odpowiedniego stanowiska do pobierania krwi i iniekcji jest najistotniejszy w celu zagwarantowania bezpieczeństwa zabiegu, toteż nasze podukty stoją na najwyższym poziomie pod kątem użyteczności. Postaw na nasze stanowiska do pobierania krwi oraz nie bój się o przebieg zabiegu !

Stanowisko do pobierania krwi jest zrozumiałym i praktycznym rozwiązaniem ułatwiającym sprawne przeprowadzanie zabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Oferowane stanowisko do iniekcji pozwala na to to dzięki użyciu wygodnego rozwiązania opierającego się na na opcji zmiany położenia podłokietnika o kąt 180o, zmiany położenia zespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o równieżmożliwośćdostosowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta.Nasze stanowiska tworząwyśmienitezaopatrzenie gabinetów lekarskich. Meble lekarskieprodukowane przez naszą firmę zapewniająnajlepszy standard i jakość wykonania. Stanowisko do pobierania krwi, to wyrób, który poprzez zespolenie krzesła i stolika zabiegowego przeznaczony jest do usprawnieniaprzeprowadzenia zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Stworzony jest do użytku w plaówkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Doskonałe meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia. Przeprowadzenie tej proceduryułatwia przestawne, ściśle zintegrowane siedzisko z oparciem, które poprzezzmianęumiejscowieniaumożliwiadowolneprzeprowadzenie zabiegu. Wyrób wyposażony jest we wspornik „podłokietnik”, który służy do oparcia przedramienia pacjenta lub osoby poddawanej zabiegowi.

Zobacz cala ofertę naszych foteli do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi
Zapoznaj się z ceną

Fotel zabiegowy JFK 2

Pod kątem ceny stoimi obecnie na wysokim miejscu wśród innych firm medycznych.


Fotel do chemioterapii to jeden z najważniejszych sprzętów używanych przez personel medyczny. Wybierając tak ważny sprzet należy kierować się przede wszystkim wytrzymałością. Stawiając na nasz doskonały fotel mają Państwo pewność dobrego zakupu.
Fotel do pobierania krwi
Fotel przeznaczony jest do pobierania krwi, stanowi wyposażenie gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali oraz laboratoriów. Wyposażony jest w dwa podłokietniki regulowane w dwóch płaszczyznach (góra-dół, na boki) a takżeregulowane oparcie. Siedzisko, oparcie i podłokietniki fotela zabezpieczone są tworzywem skóropodobnym tudzież winylowym dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej.  Fotelmastabilnąmetalowąstrukturęlakierowaną proszkowo w kolorze białym. Opacie regulowane jest przy pomocy sprężyny gazowej.
Szerokość: 80 cm (siedzisko 45 cm)
Wysokość: 125 centymetrów
Głębokość: 80 cm
Dopuszczalne obciążenie: 130 kilogramów
Waga: 40 kg
Regulacja wysokości podłokietników: od 0 cm do 20 cm
Regulacją kąta podłokietników (w poziomie): 180°
Regulacja kąta oparcia: 93° – 180°
Wymiar podłokietników: 40 x 15 cm

Zobacz inne modele foteli na naszej stronie

http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi

Sprawdź ofertę

Stanowisko do pobierania krwi JFK 3

Stanowisko do pobierania krwi JFK 3 przeznaczony jest do poboru krwi, stanowi wyposażenie gabinetów medycznych, przychodni, klinik oraz laboratoriów. Posiada dwa podłokietniki regulowane w 2 płaszczyznach (góra-dół, na boki) oraz ruchome oparcie. Siedzisko, oparcie oraz podłokietniki fotela pokryte są materiałem skóropodobnym lub winylowym dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Fotel ma stabilną stalową konstrukcję malowaną proszkowo w kolorze białym. Opacie ruchome sprężyną gazową.

Podgłówek fotele posiada regulację góra/dół.

– Szerokość fotela: 78 centymetrów (siedzisko 45 centymetrów)

– Wysokość: 127 cm

– Długość fotela: 69 centymetrów

– Obciążenie: 150 kg

– Waga: 35 kg

– Ruchoma wysokości podłokietników: od 0 cm do 20 centymetrów

– Regulacją kąta podłokietników (w poziomie): 180°

– Ruchomy kąt oparcia: 93° – 136°

– Wymiar podłokietników: 40 x 15 centymetrów

Zobacz inne modele tego asortymentu i poproś o wycenę oraz ofertę handlową.

Fotel do pobierania krwi JFK 3wysoka jakość fotela w dowolnej kolorystyce do wyboru.

Zachęcamy do zapoznania się z cenami stanowisk do pobierania krwi. Wyślij do nas zapytanie o ceny.