Archiwum kategorii: ASYSTORY MEDYCZNE

Asystory medyczne mają formę mobilną, ponieważ ich częścią stałą są kółka. Asystory medyczne bardzo dobrze sprawdzają się jako stoliki „asystujące” niejako, jak sama nazwa wskazuje, lekarzom w gabinetach medycznych czy stomatologicznych. Pełnią rolę podręcznego schowka czy też podstawki pod instrumenty i narzędzia, znacznie ułatwiając pracę w placówce i stanowiąc istotny element wyposażenia gabinetu lekarskiego.

Asystor stomatologiczny 3 „CH”

Ciężko znaleźć na rynku lepsze ceny przy tak dobrej jakości.

Poszukując asystora warto zerknąć do naszego cennika. Mamy asystory które są sprawdzone przez zadowolonych kupujących. Wybierz nasz asystor i zapomnij o kłopotach z późniejszymi serwisami oraz naprawami.

Asystory wykonane są z płyty meblowej laminowanej otoczonej profilem aluminiowym anodowanym w kolorze naturalnego aluminium. Narożniki szafki są chromowane. Podstawa stalowa na pięcioramiennej nodze z siłownikiem gazowym pozwalającym na modyfikację wysokości. Szafka posiada metalowe szuflady z uchwytami chromowanymi w dwóch wersjach, górny uchwyt służy do przesuwania asystora. Szuflady mocowane są na prowadnicach umożliwiających wysunięcie szuflady w 100% swojej długości. Blat główny pokryty szybą w obrysie aluminiowym zapobiegającymwypadaniu przedmiotów. Kółeczka gumowe bezgłośne , nie rysują podłogi. Asystory wytwarzane są w 21 kolorach lub wersje lakierowane, wówczaslakierowane są na dowolny kolor pożądany przez klienta farbą akrylową w pełnym połysku (ważne żeby podać symbol koloru NCS lub RAL).

Znajdź inne asystory na naszej stronie www

Zapoznaj się z ceną

Asystor medyczny AS-3

Szukając dobrego asystora w niezłej cenie warto zerknąć do naszego katalogu.

Asystor który jest zawodny nie ma sensu, toteż wybierz nasz wyrób który Cię negatywnie nie zaskoczy. Wybierając asystor nie należy brać pod uwagę niepewnych produktów,mamy doskonałe produkty, zyskujące same pozytywne oceny. Decydując się na nasz asystor masz gwarancję trwałości na lata.

Asystor stomatologiczny wyposażony w trzy szuflady orazcztery koła, dzięki którym można swobodnie przemieszczać mebel medyczny w dowolne miejsce.

BUDOWA ASTYSTORA JEZDNEGO:
mobilna szafka medyczna z szufladami do gabinetu stomatologicznego,
kółka jezdne pozwalają nabezproblemoweprzemieszczaniemebla medycznego.
posiadafnkcjęzmiany wysokości.
asystor medyczny, dostępny jest w pięciu kolorach frontów oraz dwóch kolorach boków szafki (szczegóły w zakładce kolorystyka).

Dane Techniczne:
Całkowita szerokość, milimetrów    540
Całkowita głębokość, milimetrów    510
Całkowita wysokość min, milimetrów    840
Całkowita wysokość max, mm    1050
Średnica podstawy, milimetrów    650
Maksymalneobciążenie blatu, 10 kilogramów

Znajdź na naszej stronie www inne asystory medyczne

Zapoznaj się z ceną

Asystor stomatologiczny AS-4

Oferowane przez nas produkty łączą w sobie niskie ceny i świetną klasę.

Meble Medyczne w tym asystory są fundamentem wyposażenia placówek medycznych. Każdy asystor aby spełnić prawidłowo swoje zadanie musi być trwały oraz niezawodny. Nasze asystory zyskują jedne z najlepszych opinii na rynku.

Asystor stomatologiczny posiada 4 szuflady na kółkach jezdnych AS-4 to jedno z pierwszych elementów wyposażenie pokoju stomatologicznego.
Ten niezbędnik stomatologiczny posiada 4 szuflady, ostatnia półka na dole została powiększona dla ułatwienia przechowywania.
Asystory posiadają system jezdny z możliwością zmiany wysokości dzięki czemu łatwo dopasujemy wysokość dla osoby wykunującej zabieg.
Produkt posiada pięć kolorow frontów oraz 2 kolorach korpusu szafki .
Asystory
Parametry Techniczne:
Całkowita szerokość, mm    540
Całkowita głębokość, mm    510
Całkowita wysokość min, mm    965
Całkowita wysokość max, mm    1170
Średnica podstawy, mm    650
Dopuszczalne obciążenie blatu, kg    10

Sprawdź pozostałe asystory

Zapoznaj się z ceną

Asystor stomatologiczny AS-5

Mobilna szafka z szufladami do gabinetu stomatologicznego.

Kółka jezdne zapewniają łatwe przemieszczanie wózka.

Różnorodna wielkość szuflad umożliwia dostosowanie do przechowywanego asortymentu.

Produkt dostępny w 5 kolorach przodów i 2 kolorach boków szafki.

Polecamy zapoznać się z naszym sprzętem i jego opcjami – kliknij tutaj.

Asystor stomatologiczny AS-5 produkt wysokiej jakości.