APARATURA MEDYCZNA

ARIES-MED jest wiarygodnym partnerem w zakresie aparatury medyczne. Firmy specjalizuje się w realizacji projektów dostaw sprzętu i aparatury do polskich placówek medycznych. Od ponad 8 lat działamy też na rynku usług budowlanych, zdobywając zaufanie i uznanie naszych klientów. Mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie produkcji. Zapewniamy kompleksową realizację prac budowlanych, instalacyjnych i budowlanych zarówno w Polsce, jak iw całej Europie.
Firma świadczy usługi w zakresie sprzętu pogwarancyjnego i napraw sprzętu medycznego w tym, kardiomonitory, aparaty ekg, aparaty ktg. Oferta obejmuje obsługę nowoczesnego sprzętu medycznego obejmującego sprzęt medyczny. Świadczymy usługi naprawcze, przeglądy okresowe i konserwację sprzętu.
W ramach usługi zapewniamy profesjonalny serwis pogwarancyjny urządzeń. Przeprowadzamy okresowe remonty aparatury w połączeniu z pracami konserwacyjnymi.
Przeprowadzamy naprawy sprzętu obejmujące:

wymiana i naprawa stacji diagnostyki medycznej
usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb danej jednostki.
Ponadto świadczymy usługi doradcze w zakresie wyboru sprzętu, wyceny, instalacji i transportu tomografów komputerowych.
Nasza oferta obejmuje również części zamienne (oryginalne i zamienniki) do urządzeń medycznych.
Oferujemy serwis sprzętu w całej Polsce obejmujący okresowe remonty i rutynowe naprawy.
Korzystając z szerokiej oferty części zamiennych, zapewniamy serwis dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.
W ramach prac serwisowych oferujemy kompleksowe naprawy. Świadczymy usługi testowania i konserwacji sprzętu.
Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe oraz okresowe przeglądy techniczne i konserwacyjne.
Świadczymy usługi transportowe i instalujemy sprzęt, naprawy rutynowe i indywidualne dostosowanie usług okresowych. Poznaj kardiomonitory wysokiej jakości oraz ofertę na nie.

Dystrybutorzy sprzętu medycznego to akredytowani dostawcy sprzętu medycznego. Twój zakupiony sprzęt aparat EKG – zobacz zostanie dostarczony i skonfigurowany przez przeszkolonego specjalistę. Korzystając z najnowszej technologii domowego sprzętu medycznego takiego jak – spirometry, oferujemy klientom możliwość opieki w zaciszu własnego domu, zapewniając opłacalną alternatywę dla hospitalizacji wejdź na https://euro-medical.pl/spirometry aby poznać jaki asortyment oferujemy. Poznaj również ssaki medyczne, które również nadają się do warunków domowych, zobacz tutaj: https://euro-medical.pl/ssaki-medyczne aby poznać ich warunki i specyfikację. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę: https://euro-medical.pl/pompy-infuzyjne poznaj nasze pompy infuzyjne, defibrylatory oraz holtery.