APARATURA MEDYCZNA

ARIES-MED jest wiarygodnym partnerem w zakresie aparatury medyczne. Firmy specjalizuje się w realizacji projektów dostaw sprzętu i aparatury do polskich placówek medycznych. Od ponad 8 lat działamy też na rynku usług budowlanych, zdobywając zaufanie i uznanie naszych klientów. Mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie produkcji. Zapewniamy kompleksową realizację prac budowlanych, instalacyjnych i budowlanych zarówno w Polsce, jak iw całej Europie.
Firma świadczy usługi w zakresie sprzętu pogwarancyjnego i napraw sprzętu medycznego w tym, kardiomonitory, aparaty ekg, aparaty ktg. Oferta obejmuje obsługę nowoczesnego sprzętu medycznego obejmującego sprzęt medyczny. Świadczymy usługi naprawcze, przeglądy okresowe i konserwację sprzętu.
W ramach usługi zapewniamy profesjonalny serwis pogwarancyjny urządzeń. Przeprowadzamy okresowe remonty aparatury w połączeniu z pracami konserwacyjnymi.
Przeprowadzamy naprawy sprzętu obejmujące:

wymiana i naprawa stacji diagnostyki medycznej
usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb danej jednostki.
Ponadto świadczymy usługi doradcze w zakresie wyboru sprzętu, wyceny, instalacji i transportu tomografów komputerowych.
Nasza oferta obejmuje również części zamienne (oryginalne i zamienniki) do urządzeń medycznych.
Oferujemy serwis sprzętu w całej Polsce obejmujący okresowe remonty i rutynowe naprawy.
Korzystając z szerokiej oferty części zamiennych, zapewniamy serwis dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.
W ramach prac serwisowych oferujemy kompleksowe naprawy. Świadczymy usługi testowania i konserwacji sprzętu.
Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe oraz okresowe przeglądy techniczne i konserwacyjne.
Świadczymy usługi transportowe i instalujemy sprzęt, naprawy rutynowe i indywidualne dostosowanie usług okresowych. Poznaj kardiomonitory wysokiej jakości oraz ofertę na nie.

Dystrybutorzy sprzętu medycznego to akredytowani dostawcy sprzętu medycznego. Twój zakupiony sprzęt aparat EKG – kliknij i zobacz zostanie dostarczony i skonfigurowany przez przeszkolonego specjalistę. Korzystając z najnowszej technologii domowego sprzętu medycznego takiego jak – spirometry, oferujemy klientom możliwość opieki w zaciszu własnego domu, zapewniając opłacalną alternatywę dla hospitalizacji wejdź na www aby poznać jaki asortyment oferujemy. Poznaj również ssaki medyczne, które również nadają się do warunków domowych, zobacz tutaj aby poznać ich warunki i specyfikację. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę: http://www.euro-medical.pl/pompy-infuzyjne poznaj nasze pompy infuzyjne, defibrylatory oraz holtery.