Lodówka medyczna jest gwarancją niezawodnego transportowania szczepionek i lekarstw.

ARIES-MED

Oferujemy nowej generacji lodówki oraz chłodziarki medyczne, farmaceutyczne oraz laboratoryjne, potrzebne do transportu leków i szczepionek. To urządzenia przystosowane specjalnie do wymagań farmaceutycznych. Szuflady  wyposażone są w organizery i możliwość zamieszczenia raportów, dla skutecznego kontrolowania dostawami. Komputerowy rejestrator temperatury umożliwia utrzymywanie właściwych wartości, koniecznych dla zachowania właściwości fizycznych i chemicznych przechowywanych surowców. Lodówki laboratoryjne oraz medyczne oferujemy w wersjach z drzwiami przeszklonymi a takżę ze stali nierdzewnej. Dane techniczne dostępne sa po wyborze konkretnego urządzenia.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty urządzeń dla klinik, pracowni i gabinetów medycznych. Wszystkie dostępne  lodówki  wyróżniają się duża wydajnością  i świetnym wyglądem.

Polecamy chłodziarki farmaceutyczne firmy: https://euro-medical.pl/chlodziarki-na-leki

Chłodziarka medyczna jest gwarancją niezawodnego transportowania szczepionek i lekarstw.

Wymogi dotyczące przetrzymywania szczepionek i lekarstw są ściśle opisane przepisami prawa po to, by medykamenty utrzymały  wszystkie właściwości lecznicze i były bezpieczne dla pacjentów. W związku z tym niektóre z nich muszą być utrzymywane w bezpiecznej temperaturze. Punkty szczepień, gabinety lekarskie i apteki musza być więc wyposażone w specjalne lodówki medyczne. Czym się kierować podczas wyboru profesjonalnej lodówki?

Polecamy lodówka na leki Euro-Medical