Aparatura medyczna w sklepach medycznych w Polsce

ARIES-MED

Nasz Sklep internetowy powstał w 2000 roku i zajmuje się handlem aparatury medycznej. Mamy w swojej ofercie szeroki wybór wyrobów medycznych przeznaczonych do kliniki czy osób prywatnych. Nasze produktu produkowane są z wysokiej jakości materiałów posiadające wysokie gwarancje i wszelkie atesty i certyfikaty. Polecamy: http://www.euro-medical.pl/

Naszą misją jest wspieranie tych, którzy dają pomoc, dlatego sprzedajemy sprzęt rehabilitacyjny. Szeroki asortyment urządzeń do całosciowego wyposażenia szpitali oraz  prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, jak również sprzęt do użytku domowego, wykorzystywany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny niezbędny do wykonywania leczenia i operacji z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

Sprawdź naszą stronę www i zapoznaj się z cenami wyrobów i aparatury medycznej. Zaopatrujemy wiele szpitali na terenie kraju. Rozwijamy też eksport za granicę od 7 lat. Nasze towary ratują życie pacjentom w wielu placówkach medycznych. Sprawdź nasze produkty.


– Zobacz naszą stronę internetową : http://www.salamed.pl/produkty/aparaty-ekg/

Dzięki różnorodności naszych oferowanych urządzeń każdy klient znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się także wózki medyczne dla dorosłych, standardowe, elektryczne i wózki bardzo wytrzymałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www. Kupując wyroby u nas w punkcie otrzymasz 34 miesiące gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dysponując bardzo sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, przedsiębiorstwo Euro-Medical ma możliwość stale rozwijać się jako producent asortymentu medycznego. Codzienną pracę opieramy na długiej tradycji, która od początku pozwala naszej firmie stale rozszerzać nasze horyzonty. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest obytym producentem a także dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, aparatury medycznej oraz pozostałych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy jesteśmy na rynku od 2000 roku i wciąż poszerzamy swoją działalność w sekcji medycznej. Firma Euro-Medical narodziła się w 2000 roku, z potrzeby zaoferowania polskim klientom najlepszej jakości sprzętu oraz aparatury medycznej.

Oferujemy sprzęt medyczny:

– Aparaty EKG i kardiomonitory

– Spirometry i ssaki medyczne

– Wózki inwalidzkie oraz wózki anestezjologiczne

– Łóżka szpitalne i szafy medyczne